השירותים שלנו

מידע, סקירות ועדכונים על שוק הסחורות

Commodex מספקת סקירות מקצועיות המבוססות על מידע רב ערך אותו היא מביאה מהשחקנים הגדולים בעולם בתחום הסחורות ומנתחת אותו להבנת מנהליה שהינם בעלי ניסיון רב שנים בשוקי הסחורות. המידע מוצג בעברית ומאפשר גישה נוחה לבעלי תפקידים שונים בארגון ולמשקיעים המעוניינים בחשיפה לתחום.

גידור וניהול סיכונים בחומרי גלם

Commodex מספקת שירותי ייעוץ ותמיכה במקבלי החלטות בתחום גידור הסיכונים בחומרי גלם בכלל ובתחומי הסחורות בפרט. מנהלי החברה מביאים עמם ניסיון מצטבר של כ 30 שנה בתחום גידור סחורות שונות ונגזרותיהן כגון חיטה, תירס, סויה, קפה, קקאו, סוכר, נפט, גז, מתכות תעשייתיות ועוד. לאורך השנים סייעו מנהלי החברה ללקוחות שונים בארץ ובעולם בין אם מדובר ביצרני חומרי גלם ובין אם בצרכנים. בין לקוחותיה של Commodex נמנים חלק חברות המזון והתעשייה הגדולות בישראל, חקלאים ,יבואנים ועוד. שירות זה ניתן באופן ישיר מול הלקוח במסגרת שירותי הפרימיום של Commodex.

תמיכה כוללת לחברות בתחום רכש, חומרי גלם וניהול מלאי

Commodex מספקת שירותים של תכנון רכש, בניית תהליכים ונהלים, מתן כלים למנהלי הרכש והכספים, משא ומתן, שגרת רכש, חוזים, ניהול מלאים,
מיקור חוץ ועוד. Commodex משתפת פעולה עם חברות יעוץ מהגדולות בארץ ובעולם בתחום ונהנית מן היכולת לעשות אדפטציה בין עולמות תוכן שונים ולהביא חדשנות בתחום.

סליקה ופלטפורמת מסחר

Commodex עובדת בשיתוף פעולה עם גדולת המסלקות החוץ בנקאיות בצפון אמריקה ADM Investor Services, לחברה משרד בארה"ב המשרת את לקוחותיה. שילוב הגורמים הללו מאפשר גישה ישירה לשווקים ולזירות המסחר הרלוונטיות ללקוח ואספקת שירותים ברמה גבוהה ובמחירים אטרקטיביים. בין אם אתה מגדר סיכונים, קרן השקעות או סוחר נוסטרו, Commodex תתפור עבורך את החליפה המתאימה ביותר לצרכיך.

קורסים, הרצאות ושיעורים פרטיים

Commodex שמה לעצמה למטרה להרחיב את הידע הקיים בארץ בתחום גידור הסיכונים והמסחר בסחורות, במסגרת זו ניתנים קורסים ברמות שונות, שיעורים פרטיים והדרכות לצוותי רכש, מנהלי כספים ודרגי ניהול בכירים בתחום הסחורות, חוזים עתידיים, אופציות ועוד.
זאת מתוך שאיפה לחינוך השוק ובניית מערך כלים לארגון להתמודדות עם הסיכונים הללו.

נטוורק סוחרים, טריידרים

Commodex שמה למטרה להפוך לזירת ההתייעצות וחכמת ההמונים של הסוחרים השונים בשוק (מגדרי סיכונים, סוחרים ועוד), השאיפה היא לתת לשחקנים השונים פלטפורמה שתאפשר להם לחלוק את מחשבותיהם, חששותיהם וללמוד אחד מניסיונו של רעהו בין אם במפגשים פיזיים או וריטואלים.

קומודוקס שמה לה למטרה לתת מידע זמין, אמין ומהימן בנושא שוק הסחורות העולמי ולספק שירותי ייעוץ אסטרטגי, ניהול סיכונים ורכש.

Commodex עובדת בשיתוף פעולה עם הבורסה לסחורות ועם גופי מסחר מהגדולים בארץ ובעולם ומביאה מהניסיון הבינלאומי בתחום הסחר וניהול הסיכונים בשוק הסחורות . בין לקוחותיה של Commodex נמנים חקלאים, יבואנים , תעשיינים וחברות מזון. העבודה לאורך כל השרשרת מאפשרת מבט רחב וכולל על כלל הצרכים של האירגון בנושא רכש בכלל ורכש חומרי גלם בפרט

צוות ההדרכה של Commodex כולל אנשי מקצוע מהטובים בתחומם עם ניסיון רב בתחום הרכש בחברות בינלאומיות , אנשי מסחר , אנשי אקדמיה וסוחרים בשוק הון שהתמחו בשוק הסחורות. הקורסים נעשים בשת"פ מלא וגמישות עם החברות בהן הקורס מועבר הן מבחינת הלו"ז והן מבחינת התכנים. המדריכים החיצוניים בקורס נבחרים בקפידה וללקוחות תינתן אפשרות לבחור מתוך "בנק מדריכים" בכל תחום בהתאם לצרכים הספיצפיים של החברה.

Commodex מספקת תכנים וסקירות בשוק הסחורות למשתמשים רשומים בלבד.

להמשך קריאת הסקירה אנא התחבר...

ברוכים הבאים ל-Commodex
הפורטל הישראלי לשוקי הסחורות

הרשמה לאתר

או

כניסת משתמשים לחץ כאן

עדכון כתובת אימייל


כדי לסיים את ההרשמה באמצעות הפיסבוק - אנא הכניסו את כתובת המייל שלכם:


אישור
×